کد شگفتی های ایرانسل

کد شگفتی های ایرانسل
اپراتورها

کد شگفتی های ایرانسل ، پیشنهادهای شگفت انگیز‌ برای کاهش هزینه های شماست.

کد شگفتی های ایرانسل ، #۴۴۴۴* است که پیشنهادش برای هر شخص، متفاوته.

 

با شماره گیری کد شگفتی های ایرانسل ، طرح هایی خاص به شما پیشنهاد میشه که با استفاده از اونا می‌تونید به شکلی باورنکردنی هزینه های خودتون رو کاهش بدید.

انواع کد شگفتی های ایرانسل :

۱. با شماره گیری کد #۱*۴۴۴۴* بسته ویژه مکالمه دریافت می کنید.

۲. با شماره گیری کد #۲*۴۴۴۴* بسته ویژه اینترنت دریافت می کنید.

۳. با شماره گیری کد #۱*۲*۴۴۴۴* یک بسته ۱ گیگابایتی یک ساعته دریافت می کنید که قیمت این بسته، با توجه به زمانی از روز که کد رو شماره گیری می کنید، بین رایگان و ۲۰۰۰ تومان متغیره.

 

روش های پرداخت هزینه ی طرح خریداری شده :

۱. کسر از اعتبار سیمکارت

۲. استفاده از کارت بانکی (با احتساب ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده)

 

طرح پیشنهاد شده به شما، بر اساس الگوی مصرفتون ارائه میشه و برای هر کدوم از مشترکین ایرانسل، متفاوته. یعنی طرحی که به شما پیشنهاد میشه، ممکنه با طرحی که به دوستتون معرفی میشه، فرق داشته باشه.

 

مشترکین اعتباری ایرانسل، توی تابستون، تو تمامی روزها امکان خرید یه بسته مکالمه ۳۰ دقیقه ای خواهند داشت. این بسته بلافاصله بعد از شماره گیری کد و انجام خرید، فعال میشه و شما می تونید ۳۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی در هر تعداد تماس که مایل بودید داشته باشید.

مشترکین دائمی می تونن با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴* تو هر روز، از شارژ رایگان برای ۱ ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره‌مند بشن. این بسته بلافاصله بعد از شماره گیری کد و انجام خرید، فعال میشه و شما می تونید شارژ رایگان برای ۱ ساعت مکالمه ایرانسلی رو در هر تعداد تماس که مایل بودید مصرف کنید.

 

*امیدوارم از این مطلب راضی بوده باشید و در ادامه هم با فیگیرو و مطالب بعدی همراه باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات مبتنی بر محتوا
اپراتورها
2
خدمات مبتنی بر محتوا

خدمات مبتنی بر محتوا به اون دسته از خدمات ارزش افزوده گفته میشه که مضامین مختلف دارن و مخاطب برای دریافت اینگونه پیام ها، حاضر به پرداخت هزینه ست. اگه قبض موبایلتون رو دیده باشید، شاید متوجه یه بند تو هزینه ها شده باشید تحت عنوان پیامک مبتنی بر محتوا. …

آوای ناشنوا
اپراتورها
آوای ناشنوا

آوای ناشنوا یه سرویس برای افرادیه که اختلالات کلامی دارن، ناشنوا یا کم شنوا هستن. این افراد با فعال سازی این سرویسِ ایرانسل می تونن به شخص تماس گیرنده اطلاع بِدَن تا به جای تماس صوتی، از طریق پیامک باهاشون در ارتباط باشن. همراه با فیگیرو ، این مطلب رو …

تماس بان همراه اول
اپراتورها
تماس بان همراه اول

تماس بان همراه اول یه سرویس رایگانه که با اون، حتی موقع در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه خودتون، از همه ی تماس های دریافتی خودتون می تونید مطلع بشید. با فیگیرو همراه باشید تا در مورد این سرویس، بیشتر بدونید.   اگه به علت در دسترس …