پیامگیر صوتی همراه اول

پیامگیر صوتی همراه اول
اپراتورها

پیامگیر صوتی همراه اول (VMS)

ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول

مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول می تونن سرویس پیامگیر صوتی خودشون رو از طریق سامانه جامع خدمات همراه اول با استفاده از روش های زیر به صورت رایگان فعال کنن:

۱. شماره گیری #۲۴۱*۱۰*

۲. ارسال عدد ۲۴۱ به شماره ۱۰

۳. سامانه همراه من به نشانی my.mci.ir

به این ترتیب، تماس های بدون پاسختون، به شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ انتقال پیدا می کنه و همراه اول با ارسال پیامک از شماره ی ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ شما رو از وجود پیام صوتی جدید آگاه می کنه. شما می تونید با شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ تماس بگیرید و پیام های صوتی خودتون رو بشنوید.

ویژگی های پیامگیر صوتی همراه اول

شما می تونید با استفاده از روش های بالا، پیامگیر صوتی خودتون رو در حالت عدم پاسخگویی به تماس (No Answer) فعال کنید. به این ترتیب، درصورت عدم پاسخگویی، تماس های دریافتی شما به شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ انتقال پیدا می کنه.

درصورتی که فرد تماس گیرنده پس از اتصال به پیامگیر صوتی، براتون پیام گذاشت، پیامکی از شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ برای شما ارسال میشه و وجود پیام صوتی جدید رو به شما اطلاع میده.

درصورتی که فرد تماس گیرنده بعد از اتصال به پیامگیر صوتی، براتون پیامی نذاره، پیامکی از شماره ۱۰۰۸۲ برای شما ارسال میشه و وجود یک تماس بی پاسخ رو به شما اطلاع میده.

شما می تونید از خط خودتون با شماره ی ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ تماس بگیرید و پیام های جدید خودتون رو بشنوید و یا پیام های خودتون رو مدیریت کنید.

درصورتی که به سیمکارت خودتون دسترسی نداشته باشید، می تونید با استفاده از سایر خطوط همراه اول با شماره ۹۹۱۰۰۰۹۹۱۳ تماس بگیرید و بعد از وارد کردن کلمه عبور، پیام های صوتی خودتون رو دریافت کنید.

توجه: شما می تونید با شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ تماس بگیرید و برای پیامگیر صوتی خودتون، کلمه عبور تعیین کنید.

قوانین و شرایط کلی

شما می تونید، سرویس پیامگیر صوتی خودتون رو فقط با استفاده از روش های ذکر شده (از طریق سامانه جامع خدمات) فعال و غیر فعال کنید. به عبارت دیگه، فعالسازی و غیر فعالسازی از طریق دفاتر خدمات ارتباطی و یا درگاه پیامکی ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲، امکان پذیر نیست.

پیامگیر صوتی همراه اول ، به صورت پیش فرض، تو حالت عدم پاسخگویی به تماس (No Answer) فعال میشه. شما می تونید با استفاده از تنظیمات گوشی، تماس های خودتون رو تو حالت های دیگه مثل در دسترس نبودن (Unreachable)، مشغول بودن شماره (Busy) و … به ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ انتقال بدید.

پیامگیر صوتی همراه اول صرفاً بر روی شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ فعال میشه و در صورتی که با استفاده از تنظیمات گوشی، پیامگیر صوتی خودتون رو بر روی شماره هایی به جز شماره ی بالا فعال کنید، نمی تونید پیام های صوتی خودتون رو دریافت کنید.

در صورتی که سرویس تماس بان رو فعال کرده باشید، می تونید به صورت همزمان سرویس پیامگیر صوتی رو هم فعال کنید و از مزایای این سرویس ها به ترتیب در حالت های در دسترس نبودن (Unreachable) و عدم پاسخگویی به تماس (No Answer) بهره مند بشید.

در صورتی که سرویس انتقال تماس رو از طریق شماره گیری کد دستوری #۲۴۳*۱۰* و یا ارسال کد ۲۴۳ به شماره ۱۰ غیر فعال کنید، فعالسازی سرویس پیامگیر صوتی با موفقیت انجام نمیشه.

دریافت پیام صوتی هزینه ای نداره ولی شنیدن پیام، با هزینه ای معادل هزینه تماس درون شبکه ای است.

امیدوارم تونسته باشم در مورد این سرویس، اطلاعات لازم رو رسونده باشم. باز هم با فیگیرو همراه باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات مبتنی بر محتوا
اپراتورها
2
خدمات مبتنی بر محتوا

خدمات مبتنی بر محتوا به اون دسته از خدمات ارزش افزوده گفته میشه که مضامین مختلف دارن و مخاطب برای دریافت اینگونه پیام ها، حاضر به پرداخت هزینه ست. اگه قبض موبایلتون رو دیده باشید، شاید متوجه یه بند تو هزینه ها شده باشید تحت عنوان پیامک مبتنی بر محتوا. …

آوای ناشنوا
اپراتورها
آوای ناشنوا

آوای ناشنوا یه سرویس برای افرادیه که اختلالات کلامی دارن، ناشنوا یا کم شنوا هستن. این افراد با فعال سازی این سرویسِ ایرانسل می تونن به شخص تماس گیرنده اطلاع بِدَن تا به جای تماس صوتی، از طریق پیامک باهاشون در ارتباط باشن. همراه با فیگیرو ، این مطلب رو …

تماس بان همراه اول
اپراتورها
تماس بان همراه اول

تماس بان همراه اول یه سرویس رایگانه که با اون، حتی موقع در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه خودتون، از همه ی تماس های دریافتی خودتون می تونید مطلع بشید. با فیگیرو همراه باشید تا در مورد این سرویس، بیشتر بدونید.   اگه به علت در دسترس …