پیامک صوتی ایرانسل

پیامک صوتی ایرانسل
اپراتورها

پیامک صوتی ایرانسل امکانیه که با اون، مشترکین اعتباری ایرانسل می‌تونن برای بقیه ی مشترکین ایرانسلی و غیر ایرانسلی، تا ۶۰ ثانیه پیامک صوتی ارسال کنن. تو این مقاله هم با فیگیرو همراه باشید تا بیشتر راجع به این امکان بدونید.

 

امکانات پیامک صوتی

    ۱. زمان بندی برای ارسال پیامک صوتی توی یک روز و یک ساعت مشخص (پیام خودتون رو الان ضبط کنید و زمان و تاریخ ارسال این پیامک رو تعیین کنید تا تو همون زمانی که مشخص کردید، ارسال بشه.)

    ۲. ارسال همزمان یک پیامک صوتی برای چند مشترک

    ۳. ارسال پیامک صوتی از طریق پیامک و تماس خودکار

    ۴. ارسال پیامک “شنیده شدن پیام توسط گیرنده” برای فرستنده

*هزینه ی هر پیامک صوتی برای ارسال به مشترکین ایرانسلی ۶۷ تومان و برای ارسال به مشترکین غیر ایرانسلی ۹۳ تومان است.

 

روش خرید و فعال سازی

برای ارسال پیام صوتی، با شماره ۷۱۹ تماس بگیرید و پیام خودتون رو ضبط کنید. بعد از این تماس، این امکان در اختیار شما قرار می گیره تا پیام خودتون رو به روش های مختلفی ارسال کنید.

شما می تونید برای ارسال پیامک صوتی از دو روش زیر استفاده کنید:

    ۱. تماس خودکار: سیستم با مشترک مورد نظر شما تماس می‌گیره و پیام شما رو پخش می کنه.

    ۲. پیامک: مشترک مورد نظر شما با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیام صوتی فرستادید مطلع میشه و می تونه از طریق تماس با سیستم (۷۱۹ برای مشترکین ایرانسلی و ۰۹۳۷۷۱۹۰۰۰۰ برای مشترکین غیر ایرانسلی) پیام ارسالی شما رو بشنوه.

 

*نکات قابل توجه:

    ۱. همه ی مشترکین اعتباری می تونن برای بقیه ی مشترکین اعتباری و دائمی و یا مشترکین اپراتورهای دیگه، پیام بفرستن.

    ۲. تماس با ۷۱۹ رایگان است.

    ۳. مشترکین ایرانسلی می تونن برای شنیدن پیام های قدیمی خودشون، بدون هزینه با شماره ۷۱۹ تماس بگیرن. مشترکین غیر ایرانسلی هم می تونن با شماره گیری ۰۹۳۷۷۱۹۰۰۰۰ پیام های صوتی خودشون رو بشنون.

     ۴. تو روش تماس خودکار‌، سیستم برای ارسال پیام، تا ۴ مرتبه با مشترک مورد نظر شما تماس می‌گیره و اگر مشترک پاسخگو نباشه، با ارسال یه پیامک او رو مطلع می کنه تا با سیستم ۷۱۹ تماس بگیره و پیام خودش رو بشنوه.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات مبتنی بر محتوا
اپراتورها
2
خدمات مبتنی بر محتوا

خدمات مبتنی بر محتوا به اون دسته از خدمات ارزش افزوده گفته میشه که مضامین مختلف دارن و مخاطب برای دریافت اینگونه پیام ها، حاضر به پرداخت هزینه ست. اگه قبض موبایلتون رو دیده باشید، شاید متوجه یه بند تو هزینه ها شده باشید تحت عنوان پیامک مبتنی بر محتوا. …

آوای ناشنوا
اپراتورها
آوای ناشنوا

آوای ناشنوا یه سرویس برای افرادیه که اختلالات کلامی دارن، ناشنوا یا کم شنوا هستن. این افراد با فعال سازی این سرویسِ ایرانسل می تونن به شخص تماس گیرنده اطلاع بِدَن تا به جای تماس صوتی، از طریق پیامک باهاشون در ارتباط باشن. همراه با فیگیرو ، این مطلب رو …

تماس بان همراه اول
اپراتورها
تماس بان همراه اول

تماس بان همراه اول یه سرویس رایگانه که با اون، حتی موقع در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه خودتون، از همه ی تماس های دریافتی خودتون می تونید مطلع بشید. با فیگیرو همراه باشید تا در مورد این سرویس، بیشتر بدونید.   اگه به علت در دسترس …