شارژ خودکار ایرانسل

شارژ خودکار ایرانسل
اپراتورها

سرویس شارژ خودکار ایرانسل ( اتوشارژ ایرانسل ) به این صورت عمل می کنه که وقتی اعتبار سیم کارت شما به ۲۰۰ تومان میرسه، سیم کارتتون بصورت خودکار به میزانی که قبلاً از طریق حساب بانکی خودتون تعیین کردید، شارژ میشه.

اگه تو هر کدوم از بانک های زیر حساب داشته باشید می‌تونید بصورت آنلاین (اینترنتی) این سرویس رو برای خودتون فعال کنید.

بانک ملت:

با استفاده از همراه بانک یا مراجعه به صفحه بانکداری اینترنتی بانک ملت (در قسمت; حساب های ریالی شما > مدیریت قبض و خرید شارژ سیم کارت اعتباری > درخواست بانک پرداخت) می تونید این سرویس رو بصورت رایگان فعال کنید.

بانک سامان:

با مراجعه به صفحه بانکداری اینترنتی بانک سامان (در قسمت; خدمات شارژ > شارژ خودکار) می تونید این سرویس رو به صورت رایگان فعال کنید.

بانک ملی:

با مراجعه به صفحه بانکداری اینترنتی بانک ملی (سامانه بام) (در قسمت; شارژ خودکار) می تونید این سرویس رو به صورت رایگان فعال کنید.

توجه: با فعالسازی و اولین استفاده از این سرویس، ۱ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت می‌کنید. همچنین با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به شماره ۳۱۲۱ و دعوت از اونا به فعالسازی این سرویس، هر دو، ۱ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می گیرید.

امیدوارم مطلب مفیدی بوده باشه. باز هم با فیگیرو همراه باشید.

همچنین برای دیدن آموزش ویدیویی نحوه ی استفاده از شارژ خودکار ایرانسل ( اتوشارژ ) می تونید برای ورود به صفحه ی مربوط به شارژ خودکار ایرانسل در سایت رسمی ایرانسل روی این لینک کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آوای ناشنوا
اپراتورها
آوای ناشنوا

آوای ناشنوا یه سرویس برای افرادیه که اختلالات کلامی دارن، ناشنوا یا کم شنوا هستن. این افراد با فعال سازی این سرویسِ ایرانسل می تونن به شخص تماس گیرنده اطلاع بِدَن تا به جای تماس صوتی، از طریق پیامک باهاشون در ارتباط باشن. همراه با فیگیرو ، این مطلب رو …

تماس بان همراه اول
اپراتورها
تماس بان همراه اول

تماس بان همراه اول یه سرویس رایگانه که با اون، حتی موقع در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه خودتون، از همه ی تماس های دریافتی خودتون می تونید مطلع بشید. با فیگیرو همراه باشید تا در مورد این سرویس، بیشتر بدونید.   اگه به علت در دسترس …

پیامک صوتی ایرانسل
اپراتورها
پیامک صوتی ایرانسل

پیامک صوتی ایرانسل امکانیه که با اون، مشترکین اعتباری ایرانسل می‌تونن برای بقیه ی مشترکین ایرانسلی و غیر ایرانسلی، تا ۶۰ ثانیه پیامک صوتی ارسال کنن. تو این مقاله هم با فیگیرو همراه باشید تا بیشتر راجع به این امکان بدونید.   امکانات پیامک صوتی     ۱. زمان بندی برای ارسال …