ستاره اول

ستاره اول
اپراتورها

ستاره اول#۱* ) یکی از طرح های همراه اول هست که مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول می تونن با شماره گیری کد دستوری #۱* برای خودشون و یا مشترک اعتباریِ دیگه، شارژ همراه اول بخرن.

 

نحوه فعال سازی و برخورداری از طرح:

همه ی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می تونن از این سرویس استفاده کنن. (مشترکین دائمی می تونن برای مشترک اعتباریِ دیگه، شارژ بخرن و بهش هدیه بِدَن.)

 

قوانین کلی خرید شارژ از طریق سامانه ستاره اول #۱* :

    ۱. روش پرداخت به این صورته که بعد از درخواست خرید شارژ از طرف مشترک، مشترک به درگاه بانک متصل میشه و می تونه با استفاده از شماره کارت بانکی و رمز دوم، پرداخت خودش رو انجام بده.

    ۲. در صورتی که مشترک اقدام به خرید شارژ کنه، اعتبار مشترک مستقیماً افزایش پیدا می کنه. به این معنی که نیازی به ارسال کد ( پین یا رمز ) تو این روش توسط مشترک نیست.

    ۳. شماره های افراد دیگه ای که از طرف هر مشترک اعلام میشه، در صورت تایید مشترک، برای خرید های بعدی او ثبت میشه.

    ۴. در صورتی که مشترک برای خرید شارژ اقدام کنه، مبلغ فعلی شارژ مشترک بررسی میشه. اگه مبلغ به اندازه ای باشه که با خرید جدید، اعتبار مشترک بیش از ۲۰۰ هزار تومان بشه، از خرید شارژ جلوگیری میشه و مراتب طی پیامک به مشترک اعلام میشه.

    ۵. در صورت موفق بودن عملیات خرید شارژ، افزایش شارژ از طریق USSD و پیامک به مشترک اعلام میشه. در صورت عدم موفقیت هم نتیجه به مشترک اعلام میشه.

 

امکان شارژ عادی و شارژ فوق العاده:

تو سامانه ستاره اول همراه اول ، مشترکین می تونن با شماره گیری #۱*۱*۱* از شارژ عادی و با اعمال شارژ از طریق کد دستوری #۲*۱*۱* بدون نگرانی از، از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی، از مزایای شارژ فوق العاده استفاده کنن.

همچنین در صورتی که مشترکین بخوان مبلغی رو به صورت دلخواه شارژ کنن، می تونن با شماره گیری #۳*۱*۱* شارژ دلخواه خودشون رو به راحتی خریداری کنن. (شارژ دلخواه باید حداقل ۱۰٫۰۰۰ ریال و یا مضربی از ۱٫۰۰۰ ریال باشه.)

 

شارژ سریع و راحت:

مشترکین اعتباری می ‌تونن با شماره گیری #مبلغ شارژ (به ریال)*۱* ، شارژ های ۱۰٫۰۰۰ و ۲۰٫۰۰۰ و ۵۰٫۰۰۰ و ۱۰۰٫۰۰۰ و ۲۰۰٫۰۰۰ و ۵۰۰٫۰۰۰ و ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی رو سریع تر از هر روشی به صورت فوق العاده برای خودشون خرید کنن.

برای مثال:

شارژ ۱۰۰٫۰۰۰ ریالی با ۳۰٫۰۰۰ ریال هدیه ی ۳ روزه = #۱۰۰۰۰۰*۱*

 

ویژگی های شارژ فوق العاده:

شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابتSMS و دیتا میشه و در صورتی که قبل از به پایان رسیدن اعتبار شارژ هدیه، اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏ ی مجدد کنید، مبلغ شارژ های هدیه با هم جمع و زمان اعتبار، طولانی تر میشه. (زمان اعتبار شارژ هدیه جمع نمیشه.)

لازم به ذکره که در زمان تماس با اپراتور های دیگه و همچنین تماس خارج از کشور و رومینگ، از شارژ اصلی مشترک کسر میشه.

*توجه: تموم شدن مهلت زمانی استفاده از شارژ هدیه، تأثیری روی مبلغ و مهلت استفاده از شارژ اصلی نمیذاره.

 

پرداخت راحت و سریع قبض موبایل:

اگه شما با پرداخت غیر حضوری قبض تلفن همراه (موبایل) خودتون به جمع همراهان طبیعت پیوستید یا علاقه مند به بهره مندی از خدمات الکترونیکی پرداخت قبض هستید، برای دسترسی سریع و آسان به اطلاعات قبوض خودتون مثل مبلغ میان دوره و پایان دوره و پرداخت راحت و سریع، می تونید با شماره گیری #۱* و ورود به منوی “قبض” یا با شماره گیری راحت و آسان کد دستوری #۲*۱* نسبت به رویت مبلغ و پرداخت قبض میان دوره و یا پایان دوره خودتون اقدام کنید.

 

خرید بسته های نوترینو:

ستاره اول بخاطر آسون کردن خرید بسته های اینترنت نوترینو برای مشترکین دائمی و اعتباری، این امکان رو فراهم کرده تا مشترک با مراجعه به درگاه #۱* و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خودش، بتونه به صورت مستقیم بسته نوترینو رو فعال کنه.

به این ترتیب، مشترکین دیگه نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی ندارن و می تونن فقط با یه بار مراجعه به درگاه #۱* ، بسته های نوترینو رو به سرعت و به راحتی برای خودشون و یا دیگران خریداری و فعال کنن.

لازم به توضیحه که هزینه فعالسازی بسته اینترنت نوترینو مشترکین دائمی که برای خودشون و یا دیگران بسته فعال می کنن، مستقیم بر روی قبض درخواست دهنده اعمال میشه.

برای اطلاع از ویژگی ها و نحوه ی خرید بسته های متنوع اینترنت نوترینو می تونید به آدرس mci.ir/notrino-shop مراجعه کنید.

 

شارژ بانوان:

فقط برای خانم ها! ۳۰ درصد شارژ بیشتر در هر بار شارژ

بانوان عزیز مشترک همراه اول می تونن از این طریق به راحتی و بدون نیاز به پین ( کد یا رمز شارژ )، برای خودشون و یا دیگران اقدام به خرید شارژ کنن و از مزایای شارژ بانوان ستاره اول بهره مند بشن.

لازم به توضیحه که مشترکین اعتباری و دائمی می تونن برای خطوط اعتباری که توی پایگاه اطلاعاتی همراه اول به نام یک خانم ثبت شده، به صورت مستقیم با کد دستوری #۴*۱*۱* اقدام به خرید شارژ کنن.

برای اطلاع از جدول زمانبندی مهلت استفاده از شارژ بانوان و سایر شرایط و قوانین، به آدرس mci.ir/charging-gifts-women مراجعه کنید.

 

در صورت بروز هرگونه پرسشی، می‏ تونید به یکی از روش‏های زیر با سامانه‏ ی اطلاع‏ رسانی همراه اول تماس بگیرید:

    ۱. شماره ‏گیری ۹۹۹۰ از طریق موبایل ( تلفن همراه )

    ۲. شماره‏ گیری ۰۹۱۲۹۹۹۰ از طریق تلفن ثابت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات مبتنی بر محتوا
اپراتورها
2
خدمات مبتنی بر محتوا

خدمات مبتنی بر محتوا به اون دسته از خدمات ارزش افزوده گفته میشه که مضامین مختلف دارن و مخاطب برای دریافت اینگونه پیام ها، حاضر به پرداخت هزینه ست. اگه قبض موبایلتون رو دیده باشید، شاید متوجه یه بند تو هزینه ها شده باشید تحت عنوان پیامک مبتنی بر محتوا. …

آوای ناشنوا
اپراتورها
آوای ناشنوا

آوای ناشنوا یه سرویس برای افرادیه که اختلالات کلامی دارن، ناشنوا یا کم شنوا هستن. این افراد با فعال سازی این سرویسِ ایرانسل می تونن به شخص تماس گیرنده اطلاع بِدَن تا به جای تماس صوتی، از طریق پیامک باهاشون در ارتباط باشن. همراه با فیگیرو ، این مطلب رو …

تماس بان همراه اول
اپراتورها
تماس بان همراه اول

تماس بان همراه اول یه سرویس رایگانه که با اون، حتی موقع در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه خودتون، از همه ی تماس های دریافتی خودتون می تونید مطلع بشید. با فیگیرو همراه باشید تا در مورد این سرویس، بیشتر بدونید.   اگه به علت در دسترس …